בלוג הרצאות צור קשר מהעיתונות והמלצות דף הבית  
 

המלצות


  מהעיתונות         "לאתר באהבה:

שלומית יקרה במיוחד, תודה ענקית על מסע משותף בו בהתחלה בקושי יכולתי ללכת על רגליי פיזית ורגשית.... את היית שם עוגן של יציבות ועוצמה, רכות והעמקה, עם יכולת ניתוח והתבוננות נבונה, עם הבסיס הפשוט והברור, אוכל שתיה, נשימה, בכי משחרר ואומץ לגעת במקומות הכי מפחידים ולצאת מהם מחוזקת.

בפרקי אבות הם מגדירים זאת כ"סולם ניצב ארצה וראשו בשמים"... את מחזיקה את כל הקצוות שנפרמו מחיי עקב האירוע המוחי ואת עוזרת לי לרקום אותם כמעשה אמן לאריג עדין ויפהפה מחדש. אני מתפעלת מהתוצאה וחשה הכרת תודה עמוקה לך יקרה כל כך.

יש לך חלק עצום בתהליך כתיבת הספר וסיומו... וואוו!

את מבורכת בכל כך הרבה איכויות שאותן את שוזרת ברגישות והומור, באנושיות וברוחניות ממעלה גבוהה וענוה....

אני יכולה להכביר עוד המון מילים שכולן טובות ונכונות ומוכנה שתתני את הטלפון הנייד שלי לכל מי שרוצה לקבל המלצה עליך...

אוהבת ומעריכה את חלקך בחזרתי לחיים של פעילות וערך.. חיבוק גדול.
ד"ר אירית שמשון, קיבוץ לוטם טל' 052-5212644."


"כל חיי ראיתי את עצמי כאשה חזקה, יציבה ועצמאית, ולמרות שעברתי במהלך השנים כמה אירועים לא פשוטים, הרגשתי תמיד שאני יכולה להתמודד עם כל מה שניצב בפני, ומעולם לא פניתי לטיפול פסיכולוגי או רגשי כלשהו. לפני מספר שנים התמודדתי עם משבר משפחתי שבעקבותיו חשתי שאני צריכה, ואפילו חייבת עזרה והתלבטתי למי לפנות.

נתקלתי במקרה בכתבה על שלומית, שסיפרה את סיפורה האישי, ובאותו הרגע היה ברור לי שהיא אישה שאני רוצה להכיר, ואם היא הצליחה מתוך הקושי והכאב שחוותה לצמוח, לשמוח ולבחור בחיים, הרי שיש לי הרבה מאד מה ללמוד ממנה.

במהלך הפגישות השבועיות שלי עם שלומית התחלנו להעמיק ולגעת בנקודות כואבות וטראומטיות מעברי, בד בבד עם התייחסות לחוויות היומיומיות שהבאתי ודרשו מענה ותמיכה. שלומית האזינה תמיד בקשב רב ובסבלנות, עם הרבה מאד אמפתיה וללא שיפוטיות, והציעה לי לא פעם נקודת מבט שונה על הדברים. היא השתמשה בשיטות טיפוליות מגוונות והקפידה לבדוק איתי מה הגישה המתאימה לי ולהציע אלטרנטיבות. פעמים רבות הגעתי לפגישה שפופה ומדוכדכת, ויצאתי ממנה מאוששת ומחוזקת, עם תחושה שיש התקדמות ואני בכיוון חיובי ונכון.

לאורך התהליך נפתחו אצלי מגירות עמוקות, ושלומית טיפלה בכל נושא שעלה ברגישות ובמקצועיות רבה, ויחד עם זאת לא עשתה לי "חיים קלים" ועזרה לי להגיע לבחירה שעלי לפתור את הקשיים לעומקם, ולא רק לרפרף במה שעולה בקלות על פני השטח.

פגשתי את שלומית בנקודת שפל בחיי, והיום אני במקום אחר לגמרי. גיליתימחדש את שמחת החיים והאופטימיות, למדתי ליהנות ולתת דגש על החיים 'כאן ועכשיו', ללא החשש המתמיד מדברים רעים שעומדים לקרות. למדתי שמותר ורצוי לשחרר, ולא לחיות במאבק מתמיד ובלתי-אפשרי לשליטה. מבחינתי הבחירה בשלומית הייתה הבחירה הטובה והנכונה ביותר עבורי, ועל כך נתונה לה תודתי והערכתי העמוקה."


"לשלומית היקרה!

רציתי לומר לך תודה עצומה מכל הלב על התקופה שעברנו ביחד.
תודה על העזרה והסיוע בחוויות ומצבים ומצבים שהיו לא פשוטים בשבילי.
תודה על דרך חדשה שלימדת אותי להסתכל על עצמי ועל הסיטואציות שקורות לי בחיים.
תודה שלימדת אותי שלא כל פרידה צריכה להיות עצובה ושלילית.
מאחלת לך דרך מופלאה מלאה בחוויות, אהבה, שמחה ובריאות
ושוב אומר תודה תודה תודה!"


כל ההמלצות פורסמו ברשות מלאה


 


 

מכתב תודה על הרצאה   התרומה שקיבלתי משלומית הייתה אדירה. אם זה הסיפור המרתק והמטורף שהיא ובעלה עברו עם משפחתם, ואם זה תעצומות הנפש...

  קרא עוד
טל' 052-3443566 shlomit@shlomitku.com ליצירת קשר - שלומית קרן עוזיאל